O nas

Możemy poszczycić się najdłuższym na radomskim rynku doświadczeniem w branży i tradycyjną polską otwartością wobec klienta. Jesteśmy darzeni dużym zaufaniem, o czym świadczy fakt, że klienci do nas wracają.
Jerzy Jazienicki

właściciel

Zapraszamy do nowej siedziby przy ul.Wernera 54 w Radomiu

Większy asortyment – większe możliwości!

Firma P.U.H. JAZIENICKI istnieje na rynku od ponad 20 lat. Jest najdłużej działającą firmą usługową w branży elektronarzędzi i maszyn budowlanych w rejonie radomskim. Zaufało nam wielu klietów, dzięki czemu wypożyczalnia maszyn osiągnęła szybki sukces. Wiedza na temat sprzętu budowlanego, profesjonalizm i doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy nad stałym rozwojem firmy pozwoliły w 2004 roku na poszerzenie działalności o sprzedaż i serwis. Obecnie jesteśmy liderem w sprzedaży najbardziej znanych i pożądanych na polskim rynku marek elektronarzędzi: HITACHI ; BOSCH ; MAKITA ; FEIN ; RYOBI ; CELMA ;MILWAUKEE ; DE WALT , maszyn budowlanych :BELLE ; KREBER ; ENDRESS ; WACKER ; ENAR ; NORTON ; FOGO , sprzętu ogrodniczego : STIGA ; AGROMA ; MAKITA ; WORLD i narzędzi ręcznych PROXON ; STANLEY ; FELO i innych.

Zakres naszych usług obejmuje wypożyczalnię i sprzedaż elektronarzędzi, sprzętu budowlanego, ogrodniczego, czyszczącego i osprzętu. Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe. Na czas naprawy lub przeglądu proponujemy maszyny zastępcze na preferencyjnych warukach.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem w branży budowlanej. Fachowa obsługa, doradztwo techniczne, konkurencyjne ceny i miła atmosfera to gwarancja pełnej satysfakcji klienta.