Czystość

Prowadzimy sprzedaż i wynajem maszyn czyszczących, które odznaczają się bardzo wysoką skutecznością działania. Zdecydowanie ułatwiają zadanie przy usuwaniu zanieczyszczeń zwłaszcza z dużych powierzchni. Do wszelkich urządzeń oferujemy zaopatrzenie w odpowiednie okablowanie i inne akcesoria niezbędne do wykonania pracy. Służymy również pomocą przy wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

Dla celów budowlanych posiadamy w ofercie duży wybór odkurzaczy przemysłowych, które posiadają dużą moc ssania i są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Odkurzacze mogą pracować na mokro lub na sucho i nadają się do zasysania pyłów niebezpiecznych.

Na potrzeby biur i domów oferujemy urządzenia do prania dywanów. Nadają się zarówno do czyszczenia wykładzin, jak również mebli tapicerowanych. Odpowiednie środki chemiczne zapewniają znakomitą jakość i świeżość na długo.

W ofercie posiadamy również dmuchawy do liści, myjki ciśnieniowe m.in. do mycia kostki brukowej, pompy do czyszczenia basenów, odśnieżarki, a także inne urządzenia służące do osiąganiu należytej czystości.

Zapytania prosimy kierować na adres firma@jazienicki.pl

lub pod numerami telefonów: 48/381-62-70; 48/333-11-82

Z ofertą sklepu można zapoznać się również tu: https://www.jazienicki.pl/sklep/

Z ofertą wypożyczalni można zapoznać się tu: http://jazienicki.pl/wypozyczalnia/